Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnes je rozhovor 5 letou Dášou a 4 letou Lolou (Dnes je 31.1.2009)(Otázka červenou barvou  a odpověď je vyznačena modrou barvou) Líbí se vám dnešní den? (D jako dáša a L jako Lola) D:Ano velmi máme dnes narozeniny obědvě a nemůžu se dočkat na dárky a na silvestra! L: Já to cítím trochu jinak, dneska je promě sice super den ale ještě jsem nikdy na narozeniny nedostala LPS koníka a moc si ho přeju ale doufám že když teď budu mít už tolik let že ho dostanu!  No teď bych se ráda zeptala co si přejete když máte ty narozeniny? D:Já si přeju velkého koně na ježdění nejlépe aby byl žůžový!(růžový)           L:Já jak už jsem řekla krásného bílého koně s růžovo oranžovou hřívou! Kolik si dáte novoročních přecevzetí a jaké? D:No já tři nenaštvávat sestru začít si uklízet a přestat na silnicích jezdit s mým ferarim na setrvačník jako pirát! L: Já mám dvě neválet se pořát ve chlóru protože mi z něj rezaví krk a neříkat mamce že vypustila plyny když je tchoř (adoptovali si mě)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

piča

(anonym, 30. 4. 2011 21:50)

s tim vasim komixem,teda kdybych ho vytiskl tak bych si s nim leda tak vytrel prdel a 5x dokola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hahahahahahahhahah!!!

Re: piča

(Cože, 2. 8. 2013 15:51)

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD rebel

Re: piča

(:SWFSDDAS, 14. 9. 2013 22:34)

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD